Kuriais išmaniaisiais laikrodžiais muzikos klausytis patogiausia?

Kuriais išmaniaisiais laikrodžiais muzikos klausytis patogiausia?


Mėgstamų dainų klausytis iš tokių prietaisų kaip nešiojamas kompiuteris, planšetė, MP3 grotuvas ar telefonas – jau kasdienybė. Išmanieji laikrodžiai taip pat ne išimtis. O jei klausytis muzikos laikrodyje dar nebandėte, apžvalgoje – patogūs laikrodžių modeliai ir trumpos instrukcijos, kaip muzika išmaniajame laikrodyje mėgautis paprasčiau.


Visiška laisvė muzikai – laikrodžiuose su eSIM


Laikrodžiai, palaikantys eSIM funkciją, neabejotinai yra telekomunikacijų ateitis. Tai – galimybė visiškai atsisakyti fizinės SIM kortelės. Vietoj to, ji egzistuoja skaitmeniniu pavidalu.


Ši funkcija veikia su aktyvuota „Vieno numerio“ paslauga, kuri susieja telefoną su išmaniuoju laikrodžiu vienu bendru telefono numeriu. Nebesvarbu, iš kurio įrenginio skambinsite ar siųsite žinutes – gavėjas matys pagrindinį jūsų numerį.


Kadangi eSIM yra visiškai savarankiška kortelė, tai reiškia, kad ji kuo puikiausiai veikia ir telefonui esant toli – laikrodis prie mobiliojo interneto tinklo prisijungia pats. Taigi, muziką jame įdiegtose programėlėse galite leisti be jokių papildomų nustatymų, tiesiog suporavę laikrodį su „Bluetooth“ ryšiu veikiančiomis ausinėmis, o kai kuriuose modeliuose – tiesiai iš laikrodžio.

REKLAMA


Kol kas eSIM funkciją turi dar ne visi gamintojų modeliai. Šiuo metu ji veikia tokiuose modeliuose, kaip „Samsung Galaxy Watch 3 LTE“, „Samsung Galaxy Watch Active 2 LTE“ ir kita. Tačiau jeigu jūsų laikrodis šios funkcijos nepalaiko, yra kiti būdai nesudėtingais nustatymais muziką leisti ir valdyti per išmanųjį laikrodį.


Patogūs laikrodžių nustatymai


„Samsung Galaxy“. „Samsung“ išmaniųjų prietaisų ekosistema puiki tuo, kad leidžia labai lengvai sinchronizuoti telefonų, planšečių bei laikrodžių veikimą. Patogu ir tai, kad klausydamiesi muzikos tuo pačiu metu galite naudotis ir kitomis, laikrodyje įdiegtomis programėlėmis.


Laikrodyje įdiegtose programėlėse „Music“ ar „Spotify“ muziką galėsite kontroliuoti tiesiai iš laikrodžio. Tačiau muzika bus leidžiama iš jūsų telefono, taigi jos klausytis galėsite per telefono garsiakalbius arba prie savo išmaniojo telefono prijungę belaides „Bluetooth“ ausines.

REKLAMA


Klausytis muzikos tiesiai iš laikrodžio, net šalia neturint mobiliojo įrenginio ar interneto ryšio, taip pat labai paprasta. Jeigu dar neturite, telefone įdiekite programėlę „Galaxy Wearable“. Tada jos pagrindiniame ekrane pasirinkite „Add content to your watch“ (liet. pridėti turinį), o tada „Add tracks“ (liet. pridėti garso takelius). Teliks pasirinkti norimas dainas ir paspausti „Done“ (liet. baigti). Tai padarę, savo muziką rasite laikrodyje esančioje programėlėje „Music“.


Yra ir dar viena galimybė muzikos laikrodyje klausytis per belaides ausines, šalia neturint kito mobiliojo įrenginio. Kad pastaroji suveiktų, reikės laikrodį prijungti prie interneto ryšio ir turėti aktyvuotą „Spotify Premium“ paskyrą. Tai padarę, laikrodyje atverkite programėlę „Spotify ir ekranėlyje matomą suporavimo kodą suveskite kitame išmaniajame įrenginyje, ekranėlyje nurodytu adresu.


„Apple Watch“? „Apple Watch“ suteikia vartotojams laisvę pasirinkti patogiausią variantą muzikai klausytis. Pirmuoju reikės laikrodį prijungti prie interneto Wi-Fi arba LTE ryšio, jeigu šis jį palaiko. Kai šalia turite kitą „Apple“ įrenginį – telefoną, kompiuterį ar kita – laikrodyje įdiegtoje programėlėje „Apple Music“ galite kontroliuoti, leisti muziką ir klausytis jos per savo „AirPods“ ar kitas belaides ausines.


Yra ir kita alternatyva, kuri veikia tiek su „Apple Music“, tiek su „Spotify“ platformomis, o šalia savęs nereikia turėti papildomų įrenginių – pakaks tik jūsų laikrodžio. Norimas dainas galima tiesiog susikelti tiesiai į laikrodį. Prieš palikdami namus, atsidarykite programėlę „My Watch“, spustelėkite „Music“ (liet. muzika), o tada – „Add Music“ (liet. pridėti muzikos). Tiesa, turėkite omenyje, kad tada, kai dainas keliate į laikrodį, įrenginį reikėtų įjungti įkrovimui.



„Fitbit“ – dar vienas populiarus išmaniųjų laikrodžių gamintojas. Verta turėti omenyje, kad šie prietaisai visų pirma orientuoti į sveikatos ir sporto funkcijas, kurios iš tiesų stebina. Tačiau muzikos klausytis šiais laikrodžiais taip pat įmanoma. Tiesa, tai šiek tiek sunkiau nei norėtųsi.


„Fitbit“ laikrodžiai turi „Spotify“ programėlę, bet ji skirta tik dainoms perjungti – jeigu būsite per toli nuo savo telefono ar kompiuterio, muzikos klausytis nepavyks. Vienintelė alternatyva – programėlė „Deezer“. Laikrodžiuose ji įrašyta automatiškai, o ją aktyvuoti verta ir dėl to, kad gausite specialų kodą, leidžiantį platformą testuoti tris mėnesius nemokamai. Tačiau dar svarbiau tai, kad su „Deezer“ norimas dainas galėsite parsisiųsti tiesiai į savo „Fitbit“ laikrodį bei klausytis jų net ir nebūdami prisijungę prie interneto.


„Huawei“ labiausiai žinomi dėl puikiai fotografuojančių telefonų, bet šis gamintojas taip pat gali pasigirti ir inovatyvia bei solidžia išmaniųjų laikrodžių linija. Tokiuose modeliuose kaip „Huawei Watch GT 2 Pro“ puikiai dera stilius, funkcionalumas ir pavydėtina ištvermė. Laikrodžiuose taip pat puikiai veikia ir muzikos klausymosi funkcija.


Jeigu šalia turite telefoną ir prie jo prijungtas belaides ausines, laikrodį galite naudoti muzikos kontrolei ar garso lygiui reguliuoti. Tačiau, išsiruošę pasportuoti, telefoną galite tiesiog palikti namuose. Tiesa, prieš tai jums reikės į telefoną parsisiųsti programėlę „YouTube Music“, kuri pakeitė anksčiau veikusią „Google Play Music“. Tai padarę, atsisiųskite norimas dainas. Šiek tiek luktelėję, kol muzikinė biblioteka susisinchronizuos, galėsite mėgautis muzika.








  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 51 (2024)

    Savaitė - Nr.: 51 (2024)





Daugiau >>