Pasiilgusioms saulės – kaip suteikti veido odai tamsumo be savaiminio įdegio priemonių

Pasiilgusioms saulės – kaip suteikti veido odai tamsumo be savaiminio įdegio priemonių


Nors karantinas įkalino visus namuose ir saulės spinduliais palepinti odos negalime, suteikti odai lengvo įdegio įmanoma vos per kelias minutes. Daugelis mano, kad tam reiktų naudoti savaiminio įdegio priemones, tačiau yra ir kitų būdų. „Kur kas paprasčiau suteikti veidui rudumo su tinkama pudra. Tiesa, nereikėtų manyti, kad pasirinkus bet kokią tamsesnę priemonę, oda atrodys dailiai įdegusi“, – tikina „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė. Ji atskleidžia, kaip sukurti švytinčios, saulės nubučiuotos odos įspūdį.


„Dauguma nori turėti gražiai įdegusią odą iškart pasibaigus šaltajam sezonui. Vienos yra įpratusios lankytis soliariumuose, kitos naudoja savaiminio įdegio kremus. Tačiau dar paprastesnis ir greitesnis būdas, apie kurį daugelis nepagalvoja, – įdegio pudra. Tai – švytinčių dalelių sudėtyje turinti tamsesnė pudra, kuri gali padėti sukurti lengvai saulės spindulių palepintos odos efektą. Tik dažantis svarbu nepadaryti klaidų, antraip veidas atrodys ne įdegęs, o purvinas“, – pataria J. Liaudinienė.


Pakanka vos vieno sluoksnio


Svarbiausia tokios pudros funkcija – suteikti lengvo įdegio efektą ir pagyvinti odą, todėl priemonės nereikėtų padauginti, tikina vizažistė. Antraip veidas gali atrodyti labai nenatūraliai.

REKLAMA


„Plonu sluoksniu padengus veidą, oda atrodys gaivi, pailsėjusi, bet nebus blizgi. Nepaisant to, kurį atspalvį pasirinksite, svarbiausia priemonės nepadauginti. Dengiant visą veidą pakanka vos vieno sluoksnio, o dažyti reikėtų pradėti nuo skruostikaulių, kylant link kaktos ir jau tada padengiant visą veidą. Būtina atsiminti, kad jokiu būdu nereiktų pradėti nuo nosies, nes taip kyla rizika per daug ją išryškinti, – įspėja J. Liaudinienė. – Be to, svarbu nepamiršti, kad padengti reikia ir kaklą, o dėvint palaidinę su iškirpte, ir dekoltė sritį. Taip išvengsite įrėminto veido efekto.“


Pudra gali išryškinti netobulumus


Įdegio pudra savo sudėtyje turi smulkių dalelių, kurios suteikia veidui ir atspalvį, ir švytėjimą. Nors oda, padengus veidą ja, atrodo pailsėjusi ir gaivi, nereikėtų pamiršti, kad gali išryškėti spuogeliai ar sausos dėmės, tikina J. Liaudinienė.


„Įdegio pudrą galima tepti ir vieną, ir ant jau padengto veido. Tačiau prieš dažantis reiktų gerai įsivertinti savo odos būklę, nes švytinčios dalelės išryškina odos netobulus. Vis dėlto, jei veido oda išberta ar labai sausa, tačiau norisi suteikti jai tamsumo, pirmiausia reiktų problemines vietas užmaskuoti. Galima veidą padengti makiažo pagrindu ar kremine pudra, o paskui tepti įdegio pudrą“, – pataria J. Liaudinienė.

REKLAMA


Iškilių vietų nevalia tamsinti


Labai dažnai įdegio pudra naudojama modeliuojant veido bruožus. J. Liaudinienė primena, kad kontūruojant ir siekiant pabrėžti tam tikras vietas, labiau įdubusias veido sritis reikia tamsinti, o iškilusias – šviesinti. Mat supainiojus kyla rizika, kad veidas atrodys purvinas.


„Veido modeliavimas populiarus ir dažantis namuose, ir atliekant makiažą grožio salonuose. Norint gražiai suformuoti veido bruožus su įdegio pudra prireiks dviejų atspalvių: tamsesnio ir šviesesnio. Tamsesne spalva reikėtų dažyti sritį po skruostikauliais, smilkinius, kaktą šalia plaukų linijos. Šviesią spalvą reikėtų dėti ant iškilių veido vietų – skruostikaulių. Švytinčią įdegio pudrą labai lengva išsklaidyti, todėl nesudėtinga sukurti gražius kontūrus dažantis namuose pačiai. Be to, vis šylant orams, galima pamodeliuoti ne tik veidą, bet, dėvint palaidinę ar suknelę atidengiančią pečius, ir raktikaulius. Atsistojus prieš veidrodį ir pečius atstačius į priekį labai gerai pasimato visi iškilimai. Juos ir reikėtų šviesinti, o įdubimus po kaulu vos patamsinti“, – pataria vizažistė.







  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 51 (2024)

    Savaitė - Nr.: 51 (2024)



Daugiau >>