R. T. Erdoganas: Turkija ir Rusija sutarė dėl paliaubų Sirijoje

Turkija ir Rusija sutarė dėl paliaubų Sirijos šiaurės vakarinėje Idlibo provincijoje, jos įsigalios nuo vidurnakčio, paskelbė Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas.
„Nuo 00.01 val. šiąnakt, taigi, nuo vidurnakčio, įsigalioja paliaubos“, – po susitikimo su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu Maskvoje sakė R. T. Erdoganas.
„Sutarėme dėl bendro dokumento“, – savo ruožtu teigė V. Putinas, pridurdamas, kad tikisi, jog šis susitarimas „taps tvirtu pagrindu užbaigti kovas Idlibo deeskalacijos zonoje ir nutraukti civilių populiacijos kančias“.
Vis dėlto R. T. Erdoganas pareiškė, kad, nepaisant vidurnaktį įsigaliosiančio naujojo paliaubų susitarimo, Turkija „pasilieka teisę atsakyti visomis jėgomis į bet kokią Sirijos režimo ataką“, teigė Turkijos lyderis.
„Režimas yra kaltas dėl (2018 m. Sočio) susitarimo žlugimo“, – po susitikimo su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu sakė R. T. Erdoganas.
-
-
Paskutiniai numeriai
-
-
Savaitė - Nr.: 11 (2025)
-
Anekdotas
– Nusipirkau butą naujame name, nebrangiai, bet garso izoliacija tokia, kad girdžiu, kaip kaimynas telefonu kalba!
– Tai tau dar pasisekė: pas mus girdisi, ką kaimynui pašnekovas telefonu atsako. -
-