„Smart-ID“ sparčiai populiarėja: per dvejus metus – du milijonai vartotojų

Kaip rašoma bendrovės pranešime, Lietuvoje dabar programėle naudojasi 830 tūkst. gyventojų, Latvijoje - 750 tūkst., Estijoje - daugiau kaip 420 tūkst. Jie per mėnesį atlieka daugiau kaip 40 mln. transakcijų, prisijungdami prie e. paslaugų, patvirtindami pavedimus ar pasirašydami dokumentus e. parašu.
„Šie skaičiai rodo, kad „Smart-ID“ savo tapatybei internete nustatyti Lietuvoje ir Estijoje jau naudoja po maždaug 65 proc. dirbančių gyventojų iš atitinkamai 1,3 mln. ir 0,65 mln., o Latvijoje - 83 proc. iš 0,9 mln.“, - teigė bendrovės „SK ID Solutions“ vadovas Lietuvoje Viktoras Kamarevcevas.
Norint naudotis nemokamu „Smart-ID“ sprendimu vartotojui tereikia atsiųsti programėlę į savo išmanųjį įrenginį iš „Google Play“ ar „App Store“ ir patvirtinti savo tapatybę vienu iš šių būdų: mobiliuoju parašu, tapatybės kortele (e. parašu), per e. bankininkystę arba apsilankius banko aptarnavimo skyriuje.
Pernai lapkritį „Smart-ID“ pasiekė aukščiausią saugumo lygį - QES ir tapo lygiaverčiu ranka rašytam parašui. Todėl vartotojai, naudodamiesi „Smart-ID“ programėle, gali teisėtai pasirašyti bet kokius elektroninius dokumentus, ir jie pripažįstami visoje Europos Sąjungoje.
-
-
Paskutiniai numeriai
-
-
Namie Ir Sode 07 (2025)
-
Anekdotas
– Nusipirkau butą naujame name, nebrangiai, bet garso izoliacija tokia, kad girdžiu, kaip kaimynas telefonu kalba!
– Tai tau dar pasisekė: pas mus girdisi, ką kaimynui pašnekovas telefonu atsako. -
-