Dirbtinio intelekto progresas: „ChatGPT“ atpažins ne tik tekstą, bet ir balsą

Dirbtinio intelekto progresas: „ChatGPT“ atpažins ne tik tekstą, bet ir balsą


Itin populiarų pokalbių robotą „ChatGPT“ sukūrusi bendrovė pranešė, kad šioje dirbtinio intelekto platformoje atsiras naujų funkcijų.


Iki šiol robotas atpažindavo tik ranka įrašytą tekstą, tačiau, pasak kompanijos „OpenAI“, mokamų paslaugos versijų naudotojai galės kalbėtis su robotu ir netgi „parodyti“ jam, apie ką kalbama.


„Balsas ir vaizdas suteikia daugiau būdų pasitelkti „ChatGPT“ jūsų gyvenime, – pirmadienį pareiškė „OpenAI“. – Keliaudami nufotografuokite lankytiną vietą ir gyvai pasikalbėkite apie tai, kuo ji įdomi.“


Tarp kitų naujųjų funkcijų panaudojimo pavyzdžių – galimybė parodyti robotui šaldytuvo turinį ir gauti receptų pasiūlymus. Taip pat esą būtų galima nufotografuoti vaiko matematikos namų darbus ir sulaukti pagalbos sprendžiant uždavinius.


Kaip teigiama, naujovės ateinančiomis savaitėmis taps pasiekiamos „ChatGPT Plus“ ir „Enterprise“ naudotojams. Negana to, „OpenAI“ sako, kad jos galiausiai pasieks „Apple“ ir „Google“ išmaniųjų telefonų operacines sistemas.


„ChatGPT“ kūrėjo teigimu, naujųjų funkcijų vystymo procese buvo bendradarbiaujama su balso aktoriais, kad pokalbiai būtų tikroviškesni.


Dirbtinio intelekto programos išpopuliarėjo praėjusių metų pabaigoje, „ChatGPT“ pademonstravus gebėjimą pagal trumpas nuorodas sugeneruoti rašinėlius, eilėraščius ir pokalbius.


AFP inf.








  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 36 (2024)

    Savaitė - Nr.: 36 (2024)